​Мінфін презентує для публічного обговорення проект Постанови щодо спрощення реєстрації касових апаратів

4/26/18

Мінфін презентує для обговорення проект Постанови, який створить умови для дослідження та застосування інноваційних розробок щодо реєстрації розрахункових операцій.

У чому суть?
Мінфін напрацював проект Постанови для запровадження пілотного проекту, під час якого буде проведено вивчення та дослідну експлуатацію новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій, зокрема, удосконалених комп’ютерно-касових систем, програмних та програмно-технічних комплексів і їх можливість використання для розрахункових операцій.

Що це дає?

Це дозволить:
- дослідити інноваційні розробки щодо реєстрації розрахункових операцій;
- дослідити доцільність впровадження у діяльність суб’єктів господарювання та застосування на ряду з традиційними новітніх моделей РРО;
- розширити перелік наявних моделей та функцій РРО, створить передумови для демонополізації ринку РРО;
- спростити умови для використання РРО, зменшити витрати на їх придбання;
- стимулювати суб’єктів господарювання до застосування РРО.

Що далі?
Після публічного обговорення проект Постанови буде доопрацьовано та подано на розгляд Кабміну.

Ознайомитися з проектом Постанови можна тут.

Додатково:
На початку квітня Мінфін також презентував для публічного обговорення законопроект щодо створення умов для дистанційної торгівлі та детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, який підвищить прозорість розрахунків та усуне прогалини у правовому регулюванні у сфері застосування РРО.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити