Мінфін планує розширювати можливості нерезидентів інвестувати в гривневі фінансові інструменти - Данилюк

3/7/18

Мінфін створює внутрішній ринок і працює разом з НБУ, щоб цей ринок був передбачуванним для інвесторів. Про це заявив Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю РБК-Україна. Одним з важливих кроків в цьому процесі є розширення інструментарія, додав Данилюк.

Він також зазначив, що Мінфін проводить роботу, щоб спростити доступ нерезидентів до ринку гривневих облігацій. “Ми збираємося розширювати можливості для того, щоб нерезиденти могли максимально просто інвестувати у наші внутрішні гривневі інструменти,” зазначив Міністр.

Олександр Данилюк також розповів як саме Мінфін буде уникати ризиків, які можуть виникати при рефінансуванні таких інструментів протягом року. «У нас є чітке розуміння, що будь-які штучні обмеження є неприйнятними. Але для того, щоб не створювати великі піки рефінансування протягом року, ми запровадили обмеження обсягу на короткі інструменти. Це нормально. Чим більше у нас інструментів, тим ефективніше. При продуманому і професійному підході, ми можемо вирішити проблеми, які можуть виникнути в системі,» додав Міністр.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити