Мінфін обговорив з профспілками проект держбюджету на 2019 рік

11/15/18

Сьогодні у Міністерстві фінансів відбулась чергова зустріч з Федерацією профспілок України та керівниками територіальних профоб'єднань, де обговорювався проект Державного бюджету на 2019 рік до його офіційного внесення на розгляд Парламенту до другого читання.

Раніше, в рамках здійснення соціального діалогу, Мінфін уже проводив окремі зустрічі із галузевими профспілками, де були представлені основні параметри проекту держбюджету-2019, а також звучали пропозиції і зауваження сторін до документу.

Сьогодні ж на зустрічі під головуванням заступника Міністра фінансів Юрія Джигира у форматі конструктивного діалогу піднімались питання про розмір основних державних соціальних стандартів та гарантій у проекті держбюджету-2019, про розміри видатків на фінансування бюджетної сфери – освіти, медицини, культури, держслужби тощо. Безумовно, Мінфін розглядає пропозиції профспілок з урахуванням фінансових можливостей держави, що дозволить отримати збалансований і реалістичний держбюджет на 2019 рік.

Представники профспілок подякували за діалог та можливість висловити свої пропозиції до проекту держбюджету-2019.

Мінфін готовий і надалі проводити такі відкриті консультації для врахування пропозицій всіх зацікавлених сторін до головного фінансового документу країни.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити