Уряд схвалив залучення 149 млн євро від ЄБРР на модернізацію мережі електропередачі

6/27/19

Кабінет Міністрів України схвалив залучення 149 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для реалізації Проекту модернізації мережі електропередачі.

Реалізація проекту буде здійснюватися ДП "НЕК "Укренерго" і дозволить підвищити ефективність та надійність передачі електроенергії у Західному, Північному, Південному та Центральному регіонах України. Модернізація ключової інфраструктури системи передачі є також однією зі складових інтеграції української енергосистеми до ENTSO-E.

Проект передбачає заміну трансформаторного обладнання та реконструкцію 12 підстанцій з впровадженням автоматизованих систем керування технологічними процесами на підстанціях.

Комплекс заходів, передбачений проектом, дозволить керувати обладнанням підстанцій з регіональних центрів в режимі реального часу без постійної присутності на об’єктах оперативного персоналу. Запровадження цифрових технологій з автоматичною системою керування є основою для впровадження розумних мереж енергопостачання - «Smart Grid».

Залучення кредитних коштів міжнародних фінансових організацій дозволяє здійснити ряд ефективних заходів для реалізації стратегії розвитку компанії та посилення енергетичної інфраструктури.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити