Київська міська рада та Міністерство фінансів України схвалили попередні основні умови обміну облігацій міста Києва на ОЗДП

11/5/15

5 листопада 2015 року Київська міська рада прийняла рішення, що схвалює попередні основні умови обміну непогашених облігацій участі у позиках на загальну суму 550 мільйонів доларів США зі строком погашення у 2015 та 2016 роках (далі – “Облігації”) на нові ОЗДП (після списання основної суми у розмірі 25%) на сукупну основну суму ОЗДП у розмірі 412,5 мільйонів доларів США з погашенням у 2019 та 2020 роках (далі – “Нові облігації”).

Міністерство фінансів України також погодило попередні основні умови обміну облігацій, включаючи попередні основні умови Нових облігацій, та висловило підтримку Київської міської раді в процесі здійснення запропонованого обміну. Відповідно до рішення проценти, нараховані за Облігаціями, будуть капіталізовані та додані до основної суми Нових облігацій, що будуть надані держателям Облігацій, які візьмуть участь в обміні Облігацій, після завершення процедури обміну. Процентна ставка за Новими облігаціями становитиме 7,75% річних. Держателі Облігацій, що візьмуть участь в обміні Облігацій, також отримають державні деривативи України (аналогічні до державних деривативів, які було запропоновано держателям ОЗДП в ході боргової операції України) на умовну суму в розмірі списання 25% основної суми за їхніми Облігаціями.

Протягом останніх декількох місяців в ході переговорів представники міста Києва та спеціального комітету кредиторів, які є держателями Облігацій (далі – “СКК”), за участю представників Міністерства фінансів України, не досягнули згоди щодо умов проведення операції з реструктуризації боргу. Місто Київ та Міністерство фінансів вважають, що остання пропозиція, надана містом Києвом СКК, є справедлим і розумним компромісом, який, тим не менше, СКК не підтримав.

Київська міська рада очікує, що про початок формальної операції з реструктуризації боргу на зазначених вище умовах буде оголошено протягом найближчих тижнів.”

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити