Коментар Міністра фінансів Олександра Данилюка щодо рішення Ради директорів МВФ про надання Україні чергового траншу фінансової допомоги

9/15/16

Коментар Міністра фінансів Олександра Данилюка

щодо рішення Ради директорів МВФ про надання Україні чергового траншу фінансової допомоги


"Сьогодні Рада Директорів МВФ схвалила рішення щодо надання Україні нового траншу в 1 млрд дол.

Це вже третій транш в рамках Програми Розширеного фінансування від МВФ. В нашій історії отримання третього значного траншу в межах однієї програми – дуже рідкісне явище. Але після більше ніж року паузи ми це зробили, як би складно це не було.

Дякую за злагоджену роботу колегам з Уряду та особисто Прем'єр-міністру, Голові НБУ, народним депутатам, та найголовніше Президенту. Особлива подяка моїй команді з Мінфіну.

Цей транш від МВФ - це довіра до нашого Уряду, підтвердження того, що ми на правильному шляху, та дуже позитивний сигнал для інвесторів.

Транш піде до резервів НБУ та сприятиме стабільності курсу гривні, а отже і стабільності фінансової системи.

Хочу також підкреслити, що кредити МВФ надаються під найнижчі можливі відсотки. Більше того, кредити МВФ мають на меті допомогти Україні відновити економіку, і в результаті зменшити боргове навантаження".

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити