Команда Є-data провела семінари для державних службовців з Волині

4/15/16

Команда розробників порталу публічних фінансів України Є-data провела семінари для державних службовців Волинської області, відвідавши місто Луцьк, Горохів та селище Локачі. Під час семінару учасники навчились користуватись порталом публічних фінансів, реєструвати на ньому «службові кабінети» та оприлюднювати інформацію про звіти та укладені договори відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».За підсумками семінару учасники отримали методичні рекомендації щодо оприлюднення інформації про відкритість використання публічних коштів на порталі Є-data.

Міністерство фінансів України продовжує впроваджувати революційну IТ-платформу, портал «Є-Data», яка дозволяє зробити використання державних коштів прозорим, задовольняє інтерес та право громадськості на оперативне отримання достовірної інформації щодо державних транзакцій, а також є інструментом для боротьби з корупцією, адже тепер кожен громадянин може легко та безкоштовно відслідковувати платежі всіх державних органів та підприємств, адресата державних коштів, їх призначення та суми в режимі реального часу.

Керівник проекту Є-data Олександр Щелоков переконаний, що системні поїздки в регіони, зустріч з органами місцевого самоврядування та сільськими головами сприятимуть ефективнішому виконанню закону про відкритість використання публічних коштів, а також допоможуть зрозуміти проблемні питання в районних центрах та селі.

«На сьогодні на Волині 29% державних установ, які звітують, уже зареєструвались на порталі Є-data і розпочали звітувати. Волинь – це наш перший пілот. Ми хотіли зрозуміти проблемні питання та навчити розпорядників та одержувачів бюджетних коштів користуватися новим інструментом для оприлюднення інформації», - коментує ситуацію керівник проекту Олександр Щелоков.

Розробники порталу також зустрілися з громадськістю та журналістами, які здійснюють контроль за владою. Ознайомили їх з можливостями порталу та показали, яку інформацію можна знайти на новому ресурсі.

Семінари стали можливі завдяки фінансовій підтримці Фонду Східна Європа та організації департаментів фінансів Волинської області, Горохівського, Лухівського та Локачинського районів.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити