Кінцевим завданням реформи ДФС має стати зменшення – аж до відсутності – адміністративного тиску на чесних та прозорих платників податків, які виконують свій конституційний обов’язок - Верланов

12/17/18

Державна фіскальна служба (ДФС) відповідно до концепції реформи буде розділена на митну і податкову службу, а функції податкової міліції будуть виведені за периметр цих служб для ефективного управління ними. Про це заявив заступник Міністра фінансів Сергій Верланов в інтерв’ю «Перша Шпальта».

«Кінцевим завданням реформи ДФС має стати зменшення – аж до відсутності – адміністративного тиску на чесних та прозорих платників податків, які виконують свій конституційний обов’язок. Водночас, фіскальні органи мають концентрувати свої зусилля на нових якостях у роботі: попередженні несплати та ранньому реагуванні, інтенсивній міжнародній співпраці із нашими партнерами із обміну інформації та запобіганню транскордонним зловживанням, на інтелектуальній, водночас швидкій, роботі із трансфертним ціноутворенням».

Заступник Міністра фінансів зазначив, що після роз'єднання митниці та податкової фокус робитиметься на сервісний підхід, на ризик-орієнтовану систему у перевірках, що сприятиме залученню інвестицій в економіку країн. Водночас, податкова міліція має залишитись компактною службою, і має займатись безпосередньо фінансовими злочинами в межах тієї підслідності, яка наразі є у податкової міліції. Коли перші роки діяльності доведуть її інституційну спроможність, тоді варто або шляхом прийняття закону, або іншим чином трансформувати її в орган, який буде займатись усіма економічними злочинами.

Повний текст інтерв’ю за посиланням: https://bit.ly/2CeAodf

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити