Керівництво Міністерства фінансів обговорило з банківським сектором проведення верифікації соціальних виплат

2/26/16

26 лютого у Міністерстві фінансів відбулась зустріч заступників Міністра фінансів Романа Качура та Артема Шевальова з представниками банківського сектору щодо впровадження системи верифікації соціальних виплат та пенсій, розробленої Міністерством фінансів.

Під час зустрічі заступник Міністра фінансів Роман Качур зазначив, що впровадження процесу верифікації є важливим механізмом підвищення ефективності використання бюджетних коштів, оскільки унеможливлює отримання соціальних виплат шахраями. Він також підкреслив, що верифікація жодним чином не є загрозою для клієнтів банків, оскільки необхідний обсяг інформації про отримувачів соцвиплат є мінімальним і не може бути використаний в інтересах третіх осіб.

«В процесі верифікації ми будемо переглядати, чи дійсно всі ті кошти, що сьогодні виділяються Пенсійним фондом та іншими соціальними установами країни, отримують справжні пенсіонери, справжні громадяни, а не «мертві душі» чи шахраї. Це дозволить спрямувати фінансову підтримку від держави дійсно нужденним громадянам», - зазначив з цього приводу Роман Качур.

Водночас, начальник Управління верифiкації та монiторингу виплат Андрій Рязанцев уточнив, що верифікація буде проводитись електронними та телефонними засобами та не спричинятиме жодного дискомфорту для громадян. Співпрацюючи в рамках процесу верифікації з банками, Міністерство фінансів буде запитувати лише мінімальний набір даних про отримувачів соціальних виплат, що буде використовуватись у роботі як службова конфіденційна інформація.

«Жодних ризиків для громадян ці перевірки не несуть. Інформація, яку ми отримаємо з банківських установ, не буде передана третім особам. Це просто перевірка відповідності критеріям отримання соціальної допомоги від держави», - підкреслив Андрій Рязанцев.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити