Канада і надалі підтримуватиме комплексну реформу Державної фіскальної служби - Міністр фінансів Канади Біл Морно

4/20/18

19 квітня 2018 року в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Канади Білом Морно.

Сторони обговорили перебіг реформ в Україні та поглиблення співпраці між Україною та Канадою. Особливу увагу приділили важливості комплексної реформи ДФС та створенню Служби фінансових розслідувань. Біл Морно запевнив Олександра Данилюка у подальшій підтримці Канадою реформи Державної фіскальної служби та підкреслив важливість розпочатих Україною реформ для подальшого економічного розвитку країни.

Олександр Данилюк подякував канадському колезі за підтримку України та запевнив у відданості команди Мінфіну розпочатим ініціативам, які зміцнюють фінансову стабільність країни.

Цього ж дня Олександр Данилюк провів зустріч з Міністром фінансів Болгарії Владиславом Горановим.

Під час зустрічі міністри обговорили двосторонню співпрацю між країнами. При цьому, Владислав Горанов відзначив прогрес України у виконанні умов для отримання третього траншу макроекономічної допомоги ЄС.

Зі свого боку, Олександр Данилюк підкреслив важливість покращення двосторонніх відносин між країнами та подякував Болгарії, як головуючій в Раді ЄС, за підтримку України.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити