Кабмін затвердив умови реструктуризації кредиту «Сітібанк», залученого Укравтодором у 2006 році під державні гарантії

2/24/16

24 лютого за пропозиції Міністерства фінансів, Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка визначає умови реструктуризації гарантованого державою кредитного договору, укладеного банком «Сітібанк» з Державним агентством автомобільних доріг України. Наразі Міністерству фінансів та Укравтодору вдалось досягти порозуміння з банком «Сітібанк» щодо реструктуризації непогашеного залишку кредиту в сумі 41,5 млн дол. США.

Прийнята постанова "Про здійснення правочинів з гарантованим державою боргом" є продовженням роботи щодо реструктуризації зовнішнього комерційного боргу «Укравтодору». Зокрема, 12 лютого вже було проведено успішну реструктуризації боргу Укравтодору та державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» перед АТ «Сбербанк Росії» на загальну суму понад 360 млн дол. США.

Згідно з ухваленою Кабміном постановою, Міністерству фінансів дозволено здійснити правочини шляхом заміни існуючого позичальника за кредитом з одночасним обміном кредиту на додатково випущені та розміщені облігації зовнішніх державних позик України 2015 року з доходністю 7,75% і датою погашення 1 вересня 2019 р. в сумі 31,6 млн дол. США та додатково випущені і розміщені державні деривативи на сукупну умовну суму 10,4 млн. дол. США.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити