Кабінет Міністрів України прийняв постанову, що затверджує умови реструктуризації двох гарантованих державою кредитів, наданих ПАТ “Сбербанк Росії” (РФ)

2/11/16

Кабінет Міністрів України сьогодні прийняв постанову, що затверджує умови реструктуризації двох гарантованих державою кредитних договорів, укладених ПАТ “Сбербанк Росії” (РФ) окремо з Державним агентством автомобільних доріг України та ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля” (далі – “Кредити”).

Відповідно до постанови, Міністерству фінансів дозволено здійснити правочини шляхом заміни існуючих позичальників за Кредитами з одночасним обміном Кредитів на додатково випущені та розміщені облігації зовнішніх державних позик України 2015 року з доходністю 7,75% і датою погашення 1 вересня 2019 р. у розмірі 284 152 000 дол. США та додатково випущені та розміщені державні деривативи на сукупну умовну суму 91 857 000 дол. США.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити