Кабінет Міністрів схвалив підписання Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про співробітництво і взаємну допомогу у митних справах

7/4/18

4 липня Кабінет Міністрів схвалив підписання Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про співробітництво і взаємну допомогу у митних справах.

У чому суть?
На даний момент відсутні правові інструменти двостороннього співробітництва між Україною та Бразилією у митній сфері. Необхідні інструменти буде створено з укладенням цієї Угоди, проект якої підготовлено Державною фіскальною службою України та узгоджено з Бразильською стороною.

Проект Угоди містить положення щодо дій митної адміністрації однієї сторони договору, які вживатимуться на запит митної адміністрації іншої сторони договору з метою запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень. Проект Угоди також деталізує порядок опрацювання запитів про надання допомоги у митних справах та надання митних документів.

Що це дає?
Виконання положень Угоди сприятиме:
- організації боротьби з митними правопорушеннями;
- обміну інформацією, необхідною для запобігання, розслідування та припинення митних порушень;
- розвитку двостороннього митного співробітництва між Україною та Бразилією

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити