Міністр фінансів Н. Яресько: Реструктуризація боргів не відлякає кредиторів Джерело: fakty.ictv.ua

5/19/15

Міністр фінансів Наталія Яресько в прямому ефірі програми «Факти» на телеканалі ICTV пояснила, що питання виплати Україною міжнародних комерційних боргів – це питання справедливості.

«Наші двосторонні та багатосторонні офіційні партнери долучилися до підтримки нашого народу. І зараз ми просто просимо, щоб наші міжнародні комерційні кредитори також брали участь у цьому. <…> Законопроекти, які були прийняті, просто надають Урядові можливість в разі потреби зупинити оплати по цих кредитах в процесі переговорів. Якщо, наприклад, наші переговори не дійдуть вчасного кінця, якщо ми не в змозі дійти рішення на прозорій, добросовісній основі, тоді це є один важель, який ми можемо використати.», - сказала Наталія Яресько.

Міністр пояснила, що це стосуватиметься лише конкретного списку міжнародних комерційних зобов’язань, який не включає державні банки, «Укрзалізницю» і українські внутрішні борги.

«Я думаю, що ніхто не хоче дійти до того. Це спонукає пришвидшення наших переговорів. Я думаю, що ні кредитори, ні ми не хочемо погіршення фінансового стану України», - зазначила Наталія Яресько.http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/90634

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити