Юрій Джигир призначений заступником Міністра фінансів

7/26/18

26 липня за поданням в.о. Міністра фінансів Оксани Маркарової Кабінет Міністрів призначив на посаду заступника Міністра фінансів Юрія Джигира.

На посаді заступника Міністра фінансів Юрій Джигир очолить роботу над реформами фінансування охорони здоров’я, освіти, соціальних послуг та соціального захисту.

Міністерство фінансів вітає це рішення Уряду і його підтримку у залученні до команди Мінфіну фахівців з глибоким розумінням української системи публічних
фінансів та потужним міжнародним досвідом.

Довідково:

Юрій Джигир навчався у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», який закінчив у 1999 році, здобувши подвійний ступінь: бакалавра за
спеціальністю «Економіка» та бакалавра за спеціальністю «Політологія».

Навчання на магістерському рівні продовжив у Сиракузькому університеті у США (школа громадянства та публічної політики Максвела), завершивши його у 2001 році зі ступенем магістра економіки за спеціалізацією «Державні фінанси».

Протягом 2001 – 2018 рр. у складі низки проектів міжнародного розвитку здійснював розробку та експертну підтримку реформ державних фінансів та фінансування програм соціального сектору в Україні, а також в Киргизстані, Таджикистані, Казахстані, Косово та країнах Східної Азії та Океанії.

Протягом 2015-2018 рр. працював позаштатним радником Міністра фінансів України, надаючи підтримку у сфері фіскальної децентралізації та фінансування охорони здоров’я, а протягом 2016 – 2018 рр. - позаштатним радником в.о. Міністра охорони здоров’я України, працюючи над розробкою та запровадженням реформи фінансування охорони здоров’я в Україні.З 26 липня 2018 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

Вільно володіє англійською мовою.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити