Інститут міжнародних фінансів відзначив Україну за якісні зв’язки з інвесторами

10/31/18

Інститут міжнародних фінансів (Institute of International Finance, IIF) випустив щорічний рейтинг якості взаємодії суверенних емітентів із міжнародними портфельними інвесторами і визнав найбільший прогрес України серед країн, що розвиваються.

В 2018 році оцінка практик України в сфері відносин з інвесторами (investor relations, IR) виросла на 20 балів, збільшившись з 16 до 36,5 із максимальних 42-х після того, як Міністерство фінансів удосконалило підходи до відносин з міжнародними портфельними інвесторами, вдосконалило свій веб-сайт та налагодило операційну діяльність. Зокрема, IIF відзначило зручний для інвестора формат розкриття макрокономічних показників та іншої інформації, проведення роуд-шоу та відкритість керівників Міністерства фінансів України до діалогу з інвесторами.

«Рекомендації IIF до практик взаємодії з інвесторами та прозорості даних для суверенних емітентів покликані запобігати кризовим ситуаціям через відкритий діалог між емітентами та інвесторами. Міністерство фінансів України займає проактивну позицію в питаннях відносин з інвесторами в українські державні цінні папери, адже ми добре усвідомлюємо, що якісна робота з інвесторами створює довіру до України як до емітента, а також веде до кращих умов фінансування на міжнародних ринках запозичень», – прокоментував результати рейтингу Юрій Буца, Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом.

IIF розробив 20 критеріїв для оцінки практик відносин з інвесторами (IR) та 23 критерії для оцінки якості поширення даних суверенними емітентами, що представлені на міжнародних ринках капіталу. Бали за кожний критерій в оцінці IR практик присвоюються на підставі його відносної важливості з точки зору інвестора.

Інститут міжнародних фінансів (IIF) – це глобальна асоціація фінансових інституцій, яка налічує близько 450 членів з більш ніж 70 країн. Місія інституту полягає в підтримці фінансової індустрії, сприянні стратегічному управлінню ризиками; розробці найкращих практик галузі; і підтримці регуляторної, фінансової та економічної політики, що відповідає широким інтересам її членів та сприянні глобальній фінансовій стабільності та стійкому економічному зростанню. Членами ІІF є комерційні та інвестиційні банки, компанії з управління активами, страхові компанії, суверенні інвестиційні фонди, хедж-фонди, центральні банки та банки розвитку.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити