Інформація щодо продовження строку погашення та виплати доходу за казначейськими зобов’язаннями «Військові» серії В

8/30/17

Міністерство фінансів України інформує, що для забезпечення можливості власникам державних цінних паперів, які через низку об'єктивних та суб'єктивних обставин не встигли пред'явити у встановлені строки до погашення казначейські зобов'язання «Військові» та повернути інвестовані кошти разом з нарахованим купонним доходом, Урядом прийнято рішення продовжити строк погашення та виплати доходу за казначейськими зобов'язаннями «Військові» серії В установами АТ "Ощадбанк" до 31 грудня 2017 року.

Під час погашення казначейських зобов'язань «Військові» пред'явникам виплачується номінальна вартість казначейських зобов'язань та дохід за несплаченими купонами.

Після зазначеної дати казначейські зобов'язання «Військові», що не були пред'явлені до погашення, будуть вважатися погашеними. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 15 Умов розміщення та погашення казначейських зобов’язань «Військові» від 4 липня 2017 р. № 552.

Довідково: згідно з Умовами розміщення та погашення казначейських зобов'язань, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 р. № 100 «Про випуск казначейських зобов’язань «Військові», розміщення казначейських зобов’язань України на пред’явника в документарній формі здійснювалося протягом 2014-2015 рр. серією В обсягом 100 млн. грн із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 1000 грн, відсотковою ставкою 7% річних. Погашення казначейських зобов'язань «Військові» та виплата доходу за ними були припинені АТ "Ощадбанк" 18 травня 2017 р.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити