Європейська комісія ухвалила пропозицію про започаткування нової четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС Україні.

3/9/18

Європейська комісія ухвалила пропозицію про започаткування нової четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС Україні.

На даний час обсяг коштів, закладений у законодавчій пропозиції, становить до 1 млрд.євро.

Передумови отримання першого траншу сформульовані на основі невиконаних умов попередньої програми. Уряд разом з Європейською комісією буде працювати над визначенням інших умов програми, які будуть відповідати нашим пріоритетам, направленим на зміцнення української економіки та впровадження структурних реформ.

«Схвалення Єврокомісією нової програми макрофінансової допомоги для нашої країни є важливим кроком для підтримки реформ в України та забезпечення фінансової стабільності. Незважаючи на серйозні результати, що були досягнуті за останні декілька років, нам ще багато потрібно зробити, щоб перетворити Україну на успішну європейську країну з розвинутою та стабільною економікою. В нас є амбіційний план реформ і нам потрібно рухатися за цим планом», зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Попередня домовленість про нову четверту програму макрофінансової допомоги ЄС Україні була досягнута, 23 листопада минулого року, під час двосторонньої зустрічі Президента України Петра Порошенка з Президентом Єврокомісії Юнкером у Брюсселі в рамках Саміту Східного партнерства.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити