Я підтримую відкритий ринок, конкуренцію — Данилюк про земельну реформу

2/23/18

В Україні має розвиватись відкритий ринок та конкуренція та має нарешті відбутися земельна реформа, яка стане поштовхом для розвитку української економіки. Про це Міністр фінансів Олександр Данилюк сказав в інтерв’ю виданню “Український Тиждень”.

“По-перше, історично в нас будь-яке втручання держави призводило до корупції або було настільки некомпетентним, що шкодило розвитку. По-друге, у нас занадто слабкі державні інституції, які треба реформувати задовго до того, як ми навіть задумаємося про те, щоб ці інституції керували економікою країни. Тому єдиний правильний вихід для України — це ліберальний підхід, максимальна конкуренція, обмежений вплив держави на економіку”, — зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Він додав, що земельна реформа дасть поштовх розвитку агросектору, а це в свою чергу сприятиме появі нових робочих місць та збільшенню обсягів сплачених податків.

“Зараз є мораторій, і хтось за це платить: одержує менші зарплати або пенсії, не може дозволити собі вищий рівень медичних послуг. Бо мораторій на обіг сільгоспземлі обмежує розвиток агробізнесу, негативно впливає на економіку загалом і на можливість забезпечити державні витрати, зокрема соціальні”, — зазначив Данилюк.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням: http://tyzhden.ua/Economics/209848

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити