Голова Правління ПАТ КБ “ПриватБанк” Олександр Шлапак подав Наглядовій раді Банку заяву про відставку. Наглядова рада Банку розгляне подану заяву на наступному засіданні протягом місяця.

За останній місяць було затверджено річний фінансовий звіт (річну фінансову звітність) Банку. Найближчим часом буде опублікований фінансовий звіт Банку за 2016 рік та аудиторський висновок щодо нього, а також відповідні прес-релізи Банку.

23 червня Урядом було прийнято рішення про докапіталізацію Банку на суму до 38.5 млрд гривень на підставі пропозицій пропозицій Національного банку України, з урахуванням рекомендацій Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у статутному капіталі банків та на основі висновку незалежного аудитора - компанії EY.

Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший в країні банк відразу після переходу банку в державну власність, в період великих ризиків та невизначеностей. Завдяки йому Банк було стабілізовано й забезпечено його сталий розвиток.

Він найкращим чином виконав задачі, які ставились перед ним Урядом та Наглядовою Радою на момент призначення і залишає Банк з впевненістю в його подальшому розвитку.

«Олександр Шлапак професійно виконав свою місію по стабілізації найбільшого банку в країні, що дозволило зберегти кошти 20млн вкладників. Завдяки його наполегливій праці, “ПриватБанк” продовжує впевнено займати лідерські позиції на ринку, впроваджувати іноваційні продукти та надавати якісні послуги клієнтам. Я вдячний Олександру Шлапаку за його важливий внесок в стабілізацію Банку. Наступним керівником має стати професіонал, який продовжить розвивати Банк, залучіть інвесторів та підготує Банк до прозорої приватизації в майбутньому,» зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити