Громадська рада при Міністерстві фінансів України обрала голів комітетів та ухвалила Положення про свою діяльність

9/25/15

23 вересня на засіданні Громадської ради при Міністерстві фінансів України було ухвалено Положення про Громадську раду, а також затверджено перелік комітетів та їхніх голів.

Зокрема, було ухвалено рішення про створення семи комітетів, які відповідають за сфери бюджетної політики, податкової політики, митної справи, методології бухгалтерського обліку і аудиту, фінансових ринків, державного сектору та міжнародного співробітництва.

Головами комітетів було обрано:
- Тараса Козака – голова комітету з бюджетної політики;
- Тетяну Шевцову - голова комітету з податкової політики;
- Германа Таслицького - голова комітету з митної справи;
- Юлію Дороговоз - голова комітету з методології бухобліку й аудиту;
- Романа Шпека - голова комітету з фінансових ринків;
- Олександра Бойко - голова комітету з державного сектору;
- Тетяну Дмитренко - голова комітету з міжнародного співробітництва.

Таким чином, Правління Громадської ради відтепер складається з голови Громадської ради Володимира Козленка, секретаря Громадської ради Людмили Цуз та голів семи комітетів.

Наступним кроком для початку роботи буде ухвалення регламенту роботи Громадської ради та підписання його Міністром.

Для довідки:

Громадська рада при Міністерстві фінансів України є консультативно-дорадчим органом, який утворюється при Міністерстві фінансів України з метою реалізації громадянами свого права на участь в управлінні державними справами та врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання наказів Мінфіну. Членами Громадської ради можуть бути представники громадських організацій, професійних спілок та інших об’єднань громадян, органів місцевого самоврядування, та засобів масової інформації.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити