Досвід німецької бюджетної системи для України

3/5/15

Міністерство фінансів України разом із Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провели навчання щодо подальшого розвитку програмно-цільового методу бюджетування.

Тренінг провели високопоставлені німецькі чиновники Міністерства фінансів та Відомства Прем’єр-міністра федеральної землі Гессен у співпраці з українським консультантом GIZ з питань управління державними фінансами. Обговорено питання бюджетування за програмно-цільовим методом.

Близько 60 начальників відділів та спеціалістів різних напрямків Міністерства фінансів та інших лінійних міністерств ознайомились з досвідом Гессену: як політичні цілі реалізуються у бюджетних програмах. Завдяки роботі у групах учасники навчились, як стратегічні цілі можна відображати у бюджетних програмах, а також оцінити їх досягнення за допомогою результативних показників.

Теми, винесені на обговорення, є одними з ключових завдань Міністерства фінансів у здійсненні реформи державних фінансів і бюджетної децентралізації.

Семінар відбувся у рамках співпраці з Проектом GIZ “Підтримка реформи управління державними фінансами» з метою просування та підтримки реформи управління державними фінансами в Україні. Проект надає підтримку Міністерству фінансів України та іншим державним установам шляхом розвитку людського потенціалу, розширення професійної мережі контактів та гармонізації до кращої світової практики.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити