Для МВФ важливо, щоб антикорупційний суд був незалежним від політичного впливу - Данилюк

5/11/18

Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю виданню «РБК Україна» розповів про що говорили на зустрічах з керівництвом Міжнародного валютного фонду, які відбулися під час нещодавньої поїздки Міністра до Вашингтона на Щорічні зустрічі МВФ та Світового банку.

Олександр Данилюк зазначив, що за останні кілька місяців з МВФ склався конструктивний діалог щодо реалізації антикорупційної реформи. Наразі першочергове завдання для України - узгодити проект закону про Антикорупційний суд так, щоб вже у середині травня його міг затвердити український парламент.

«І для України, і для Фонду вкрай важливо, щоб новий спеціалізований суд був незалежним від політичного впливу. До цієї структури має бути довіра у суспільстві. І одним з основних питань, безумовно, є відсутність політичного контролю над відбором незалежних професійних суддів. Цей процес повинен бути прозорим і гарантувати результат», - підкреслив Олександр Данилюк.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням: goo.gl/n99v9k

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити