Директор-розпорядник МФВ Крістін Лагард здійснила візит до України

9/7/15

Прес-реліз №15/404

6 вересня 2015 року

Директор-розпорядник МФВ Крістін Лагард сьогодні виступила із заявою в Києві:

«Я надзвичайно рада моєму першому візиту до Києва, а також можливості обговорити впровадження економічних реформ з Президентом Петром Порошенком, Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, Міністром фінансів Наталією Яресько, Головою Національного Банку України Валерією Гонтаревою та їхніми колегами».

«Я дуже рада прогресу, який було досягнуто протягом останніх місяців. В складних обставинах робота велася над макроекономічною стабілізацією, відновленням національної економіки. Ці результати, перш за все, є заслугою самовідданої праці українського уряду».

«Ми бачимо, що влада обрала правильний шлях реформ, які вже демонструють перші позитивні результати. Фіскальна ситуація покращується, валютний ринок стабілізувався, банківській сектор відновлюється, тому банки стають більш здоровими і можуть надавати кредити. Укладення угоди з реструктуризації боргу зі Спеціальним комітетом кредиторів є важливим, вкрай необхідним доповненням до економічних реформ та значущим кроком на шляху створення фіскального простору, сталих зовнішньоекономічних відносин та підвищення довіри до країни».

«Важлива реформа, яку було розпочато, це - збільшення ціни на енергоносії до рівня відшкодування витрат, але при цьому було захищено найбільш вразливу частину населення. Відчувається прогрес у сфері соціального захисту та перезавантаження соціальних контактів в Україні. До того ж зафункціонувало незалежне та дієве антикорупційне агентство з широкими повноваженнями, стартувала судова реформа. Це надзвичайно важливо, що робота продовжується».

«Але значні виклики залишаються. Вкрай необхідно іти шляхом реформ і докладати ще більших зусиль. Якщо Україна досягне успіху, то вона отримає повну підтримку від МВФ».

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити