Державне підприємство «Київська офсетна фабрика» отримало нового керівника

3/10/16

До виконання своїх обов'язків приступив новий директор ДП «Київська офсетна фабрика» Володимир Астапенко. Нового керівника підприємства призначено за результатами конкурсного відбору, що відбувався протягом січня-лютого 2016 року. ДП «Київська офсетна фабрика» - це спеціалізоване поліграфічне підприємство з виготовлення бланків цінних паперів та документів суворого обліку, що належить до сфери управління Міністерства фінансів України.

Одним з принципів роботи Міністерства фінансів є забезпечення прозорості роботи та підвищення якості корпоративного управління державних підприємств, що належать до сфери його управління. З цією метою, після завершення дії контракту з попереднім керівником ДП "Київська офсетна фабрика", нового керівника підприємства Міністерство фінансів обирало через конкурсний відбір, що проводився Комісією з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства фінансів України, на чолі з заступником Міністра фінансів України – керівником апарату Оксаною Маркаровою.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора держпідприємства взяли 11 кандидатів. В рамках проведення конкурсу комісія заслуховувала пропозиції кандидатів з управління підприємством, що містять проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу. За результатами розгляду таких пропозицій комісія визначила переможцем конкурсного відбору, який запропонував найкращу конкурсну пропозицію, Володимира Астапенко.

Серед основних завдань нового керівника ДП "Київська офсетна фабрика" є налагодження ефективної та прибуткової роботи державного підприємства за рахунок диверсифікації виробництва та вдосконалення наявної продуктової лінійки, а також запровадження ефективної маркетингової стратегії та розширення клієнтської бази.

Володимир Астапенко навчався у Київському державному торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Економіка підприємства». До нового призначення працював на керівних посадах в різних відділах Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», та першим заступником директора поліграфічної фірми «Антологія».

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити