Держава не повинна бути ключовим гравцем на банківському ринку - Гелетій

10/23/18

Заступник Міністра фінансів Юрій Гелетій в інтерв’ю виданню «Новое Время» розповів коли та на яких умовах може відбутися приватизація державних банків.

«Для забезпечення приватизації нам треба виконати низку передумов. Це, перш за все, запровадити корпоративне управління, забезпечити наявність надійних операційних моделей в банках, ефективні показники рентабельності, урегулювання проблем, успадкованих від попереднього менеджменту, зокрема проблеми непрацюючих кредитів», - підкреслив заступник Міністра фінансів.

Юрій Гелетій зауважив, що АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» досягнуть зазначених умов відносно швидко та будуть повністю приватизовані у строк до 2020 та 2022 років відповідно шляхом продажу міжнародним стратегічним інвесторам або через первинне публічне розміщення акцій (IPO). Держава буде шукати можливість для реалізації міноритарного пакета акцій АБ «Укргазбанк» міжнародній фінансовій установі у найближчій перспективі.

Заступник Міністра фінансів також додав, що менеджмент Ощадбанку активно працює у напрямку співпраці з міжнародними фінансовими організаціями - з ЄБРР, і висловив сподівання, що співпраця дасть змогу реалізувати стратегічну мету – скоротити частку держави протягом наступних п'яти років у цьому банку.

Повний текст інтерв’ю за посиланням: https://bit.ly/2OGMROJ

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити