Данилюк: “Україна продовжить посилювати свої позиції завдяки відданості нашого народу і Уряду шляху реформ та підтримці наших міжнародних партнерів”

5/10/18

10 травня в рамках робочого візиту до Йорданії Міністр фінансів Олександр Данилюк взяв участь у панельній дискусії “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?” на Щорічному форумі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Модератором дискусії виступив Франсіс Маліж, Управляючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у країнах Східної Європи та Кавказу. Учасниками заходу також виступили Голова ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, заступник голови Національного банку України Роман Борисенко, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов, Голова Національної інвестиційної ради при Президентові України Юлія Ковалів, генеральний директор компанії Horizon Capital Ленна Кожарни та власник компанії Aquanova Development LLC Ігор Тинний.

Учасники дискусії погодилися, що за останні 4 роки Україні вдалося реалізувати більше важливих структурних змін, аніж за попередні 20 років. Це стало важливим сигналом для міжнародних інвесторів, що сьогодні все частіше цікавляться інвестиційними можливостями в Україні. Тим не менш, всі учасники відмітили, що Україна має продовжувати шлях реформ. Зокрема, докласти всіх зусиль для створення антикорупційного суду та впровадження нового порядку приватизації державних підприємств.

Протягом дискусії Міністр Фінансів Олександр Данилюк зазначив, що не зважаючи на жорсткі умови, у часи війни Україні вдалося стабілізувати систему та повернутися до економічного зростання.

“Ми відновили економічне зростання та здійснили фіскальну консолідацію. ВВП України продовжує рости третій рік поспіль. Цього року ми розраховуємо на ріст економіки у 3%”, - зазначив Олександр Данилюк протягом дискусії.

Водночас, Міністр нагадав, що сьогодні керівництво країни не має права зупинятися на шляху реформ та відзначив, що сьогодні Україна об’єктивно оцінює усі перешкоди на шляху подальшого економічного зростання та рішуче продовжує реалізацію необхідних для цього заходів.

“Я вірю, що завдяки відданості нашого народу та Уряду на шляху реформ, а також підтримці наших міжнародних партнерів, Україна продовжить посилювати свої позиції”, - зазначив Олександр Данилюк.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити