Цільова команда з податкової реформи запускає Комунікаційну політику з податкових реформ

5/15/15

10 квітня 2015 року під головуванням Міністра фінансів створено Цільову команду з проведення податкової реформи, до складу якої увійшли представники виконавчої та законодавчої влади, бізнесу, наукових кіл, міжнародних експертів та громадськості.

«Як складова команда Національної ради реформ, ми прагнемо створити сприятливе податкове поле, що буде надихати платників податків сплачувати належні суми податків, а іноземний бізнес – інвестувати в економіку нашої країни», - вважає Наталія Яресько.

Зі складом членів робочої групи (цільової команди) можна ознайомитися за посиланням.

Ми розуміємо, що вже на етапі розробки будь-яких змін в царині оподаткування важливо почути думку усіх учасників майбутніх нововведень. Саме з цією метою ми розробили Комунікаційну політику та пропонуємо ефективні платформи для спілкування, до яких постійно долучатимуться експерти у сфері оподаткування, громадські діячі, бізнесмени та науковці. Основним завданням є обговорення ідей, пропозицій та напрацювань всіх, хто прагне зробити свій внесок до процесу удосконалення податкового законодавства.

Ознайомитися з концепцією Комунікаційної політики можна за посиланням.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити