Чергові курси для суб’єктів первинного фінансового моніторингу в ДННУ «Академія фінансового управління»

12/12/17

На виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 14.10.2014 № 1702-VII (зі змінами) та відповідно до Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 610, в ДННУ «Академія фінансового управління» в м. Києві проводитимуться курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

Початок навчання у 1 кварталі 2018 р. заплановано на 23 січня (дата проведення навчання може бути змінена залежно від фактичного стану реєстрації слухачів), тривалість – 4 дні.

Попередня реєстрація та отримання додаткової інформації за тел.: (044) 486-23-00 та електронною поштою: afu_ipo@ukr.net.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити