Частка NPL в банках державного сектору скоротилась

2/28/19

За підсумками 2018 року банки державного сектору зменшили прострочену заборгованість на 5 млрд грн та здійснили реструктуризацію на 21 млрд грн.
Про це йдеться у першому регулярному звіті Мінфіну про стан роботи з непрацюючими кредитами, який публікується в рамках оголошеного регулярного та детального звітування про діяльність банків державного сектору.

Звіту з роботи державних банків по NPL Мінфін зобов’язався оприлюднювати щопівроку. Ми також плануємо вже в найближчі кілька місяців оприлюднити аналітичний звіт, в якому буде представлено розширену інформацію про основні показники діяльності державних банків та інформацію про стан справ з судовими позовами та зверненнями до правоохоронних органів.

«У липні минулого року Рада фінансової стабільності створила Комітет з врегулювання питання непрацюючих кредитів державних банків, яким було розроблено рекомендації для роботи з непрацюючими кредитами, і перші результати вже було досягнуто. Поряд з цим, нашим пріоритетним завданням є якомога швидше впровадження інструментів та механізмів, які сприятимуть прискоренню вирішення проблеми NPLs»», - нагадала Міністр фінансів Оксана Маркарова.

Банки Державного сектору 2018 рік Непрацюючі кредити

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити