Благодійна акція, організована мінфінівцями на підтримку військових у зоні АТО, стала міжнародною

5/6/15

Працівники Міністерства фінансів України продовжують підтримувати військовослужбовців у зоні АТО та поранених бійців, які лікуються у центральному госпіталі Міноборони України.

Так, протягом минулого місяця в рамках благодійної акції було зібрано понад 4 тис грн. Окрім коштів, вже традиційно від працівників Міністерства наші захисники отримують посилки із теплими речами, продуктами харчування, ліками, патріотичними малюнками від дітей тощо.

Нагадаємо, що започаткована Мінфінівцями акція триває від самого початку проведення антитерористичної операції на сході країни. Наразі закінчується уже 21-й її етап. Загалом за цей час спільними силами вже вдалося зібрати близько 170 тис. грн.

Напередодні великодніх свят, 9 квітня, військовослужбовцям 5-го батальйону 30-ї ОМБр направлено святкову посилку із пасочками, крашанками, солодощами, м’ясними виробами та святковими листівками.

Також військовослужбовцям передано офісну техніку Canon Laser Base MF 5730 (ксерокс + сканер + принтер). На прохання військових до посилки вклали національні прапори та інші речі, важливі на передовій.

Відрадно, що благодійність, організована мінфінівцями, об’єднує дедалі більше не байдужих людей. Більше того, ця акція вже стала міжнародною. Як розповідають координатори акції, допомогти нашим військовим виявили бажання і консультанти Казначейства Сполучених Штатів Америки, які наразі працюють у Мінфіні у рамках спільного проекту.

У Міністерстві запевняють, що і надалі будуть підтримувати захисників України усіма можливими засобами: коштами, матеріально, любов’ю та молитвами!

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити