АНОНС: У грудні відбудеться серія навчальних тренінгів проекту «Є-Дата» для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у м. Тернопіль та м. Чернівці

12/2/15

Протягом початку грудня в м. Тернопіль та м. Чернівці відбудеться серія семінарів та тему «Робота на офіційному веб-порталі використання публічних коштів e-data», що проводить команда «Є-Дата» спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень для розпорядників та отримувачів бюджетних коштів.

Міністерство фінансів України продовжує впроваджувати революційну IТ-платформу, портал «Є-дата», яка дозволяє зробити використання державних коштів прозорим, задовольняє інтерес та право громадськості на оперативне отримання достовірної інформації щодо державних транзакцій, а також покращує ситуацію в боротьбі з корупцією, адже тепер кожен громадянин може легко та безкоштовно відслідковувати платежі всіх державних органів та підприємств, адресата державних коштів, їх призначення та суми в режимі реального часу.

Учасники семінару дізнаються більше про отримання електронних ключів, реєстрацію службових кабінетів та правил заповнення форм звітності, а також про законодавче регламентування єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Є-Дата».


Розклад тренінгів в м. Тернопіль:

Дати проведення: 1-3 грудня 2015 року;

Час проведення: початок о 10.00 та о 14.00

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, , 3-й поверх, Зал засідань у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації.

Розклад тренінгів в м. Чернівці:

Дати проведення: 8-9 грудня 2015 року;

Час проведення: 8 грудня 2015 р. початок об 11.00 та 14.00; 9 грудня 2015 р. початок об 11.00.

Місце проведення: м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, 3-й поверх, каб.301 у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.


Офіційний веб-портал використання публічних фінансів «Є-Дата» доступний для широкого загалу за посиланням http://e-data.gov.ua/

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити