АНОНС: Триває Національний конкурс "Благодійна Україна - 2017"

2/14/18

Шановні друзі!

Інформуємо, що триває Національний конкурс "Благодійна Україна" – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників, волонтерів, меценатів країни та найефективніші доброчинні ініціативи серед великого, малого та середнього бізнесу. Конкурс проходитиме 6-й раз, засновником його є Асоціація благодійників України сайт: http://vboabu.org.ua.Мета конкурсу – розвиток та промоції благодійності в українському суспільному просторі. Термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі "Благодійна Україна-2017" до 19 лютого 2018 року (включно). Детальна інформація про конкурс на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу.

Оргкомітет Конкурсу – тел. (067) 16-404-11, konkurs.blago@gmail.com

В рамках Конкурсу триває висунення кандидатів у номінацію «Народний благодійник». «Народний благодійник» – це одна із спеціальних номінацій Національного конкурсу «Благодійна Україна». Унікальність «Народного благодійника» у тому, що і висунення, і оцінювання благодійників делегується громадянами України. За посиланням можна знайти більше інформації про цю номінацію: http://blagoukraine.org/news/333-narodnuyblago17.h... або на фб сторінці: https://www.facebook.com/NarodnyBlagodijnyk

З радістю відповімо на усі Ваші питання. Будемо раді бачити Вашу заявку серед учасників цьогорічного Конкурсу, якщо Ви ще не встигли її подати.

Завантажити документи

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити