АНОНС: Спільна робоча група з фіскальної децентралізації при МФУ проведе другу робочу зустріч щодо місцевих податків

10/27/15

У середу, 28 жовтня, відбудеться друга робоча зустріч Спільної робочої групи з фіскальної децентралізації для обговорення питань щодо місцевих податків.

Децентралізація у сфері оподаткування та планування бюджету забезпечила приріст надходжень до місцевих бюджетів по всіх видах податків, що надало місцевим органам влади більшої самостійності та гнучкості у формуванні бюджету відповідно до потреб регіону.

Завданням цієї зустрічі Спільної групи є вироблення стратегії, розподіл ролей та сфер відповідальності між учасниками Спільної групи з фіскальної децентралізації для зміцнення місцевої податкової політики.

Зустріч відбудеться у Міністерстві фінансів України за участю інших міністерств та міжнародних організацій, серед яких Представництво Європейського Союзу в Україні, Німецьке співтовариство з міжнародної співпраці (GIZ), Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida), Департамент з міжнародного розвитку та PwC (DFID/PwC), та Швейцарське бюро розвитку та співробітництва (SDC) .

Основною метою, створеної у вересні, Спільної робочої групи є координація технічної підтримки донорів, які разом з урядом та місцевими органами влади працюють над розвитком місцевого самоврядування та зміцненням системи міжбюджетних стосунків. В рамках цієї платформи відбуватиметься погодження пріоритетів та стратегічних завдань у сфері фіскальної децентралізації, а також розробка та підтримка технічних проектів для їх реалізації.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити