АНОНС: 27 жовтня у Харкові відбудеться друге публічне обговорення «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи»

10/23/15

З метою залучення широкої громадськості та бізнесу до обговорення проекту податкової реформи Міністерства фінансів, за ініціативи Прем’єр-міністра України, 27 жовтня у Харкові відбудеться друге публічне обговорення «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи».

В рамках проекту Міністерством фінансів спільно з Українським медіа-центром реформ та за підтримки фонду "Відродження" будуть проведені публічні дискусії із представниками експертного середовища, бізнесу та громадськості у Львові, Харкові, Дніпропетровську та Києві.

Перша така зустріч вже відбулася 12 жовтня у Львові. Участь у заході взяли понад 70 представників місцевих компаній, бізнес-асоціацій та місцевої влади.

27 жовтня друга дискусія з цього циклу відбудеться у Харкові за адресою: вул. Чигирина, 5.


Початок заходу о 10:00.


Участь у заході візьмуть:

  • Олена Макеєва, заступник Міністра фінансів України;
  • Людмила Рубаненко, керівник групи експертів ВГО "Спілка податкових консультантів України";
  • Віктор Звєрєв, президент Харківської Торгово-Промислової Палати;
  • Едуард Рубін, голова Ради директорів компанії Телесенс Інтернешнл;
а також представники бізнесу та громадськості. Модеруватиме захід Тарас Качка, керівник Українського медіа-центру реформ.

Захід проводиться за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Спілка податкових консультантів України".

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити