АНОНС: 17 вересня - прес-конференція з нагоди третьої річниці запуску порталу Є-Data

9/14/18

У понеділок, 17 вересня, о 12.00 у Міністерстві фінансів України (вул. Межигірська, 11) відбудеться прес-конференція з нагоди третьої річниці запуску порталу e-data.gov.ua, під час якої в.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова презентує другий модуль порталу Є-data - відкритий «Бюджет для громадян» (openbudget.gov.ua).

У прес-конференції також візьмуть участь керівник проекту Є-data Олександр Щелоков, директор ДУ «Відкриті публічні фінанси» Олександр Комареус, представники громадськості: голова Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Віктор Таран та журналістка, громадська активістка Надія Бабинська-Вірна.

Учасники зустрічі також обговорюватимуть cтратегію Міністерства фінансів щодо продовження реалізації відкритості та прозорості публічних фінансів, а також оприлюднять плани розвитку порталу Є-data на 2018-2019рр.

Нагадаємо, що Єдиний веб-портал використання публічних коштів створений за запит громадськості та відповідно до Закону України "Про відкритість використання публічних коштів" і розпочав роботу 15 вересня 2015 року.

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/zv9DpddnFLqwDUM03

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити