АНОНС: 23 листопада у м. Одеса команда «Є-Дата» проведе презентацію проекту «Е-DATA - відкритий інструмент контролю використання державних коштів» для журналістів та громадськості

11/23/15

23 листопада в м. Одеса команда «Є-Дата» розповість журналістам та громадськості про ідею «прозорого бюджету» та «публічних коштів», а також про проект «Є-Дата» як інструмент контролю за державними коштами та як ним користуватись.

Проект «Є-Дата» забезпечує прозорість бюджетних процедур, дозволяє кожній людині бачити транзакції в режимі реального часу, й є інструментом аналізу та контролю за виконанням бюджету. «Є-Дата» є першим в Європі подібним ІТ-рішенням для опрацювання та щоденної публікації даних про транзакції Державної казначейської служби України, де лише за день проходить близько 1 млн. транзакцій.

Початок заходу: о 18:00
Місце проведення: м. Одеса, вул. Грецька, 1а (Impact Hub Odessa)
Реєстрація для участі: http://bit.ly/1Xeo5Oj

Спікери:
Олександр Щелоков, керівник проекту «Є-Дата»
Анастасія Розлуцька, координатор навчально-освітньої програми в проекті «Є-Дaтa»
Ольга Галицька, менеджер з комунікацій
Юрій Голубчик, біснес-аналітик проекту «Є-Дата»

Ключові факти:
- офіційний веб-портал використання публічних фінансів «Є-Дата» доступний за посиланням http://e-data.gov.ua/
- щоденно портал «Є-Дата» відвідує понад 5 тисяч користувачів
- в базу порталу внесено понад 400 тисяч договорів, актів та звітів розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Наразі, це найбільша база відкритої інформації такого типу в Україні.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити