Акцизний податок з пального надійде у місцеві бюджети у 2017-му році на рівні не менше 2016-го року

9/21/17

20 вересня Кабмін затвердив зміни щодо зарахування частини акцизного податку з пального до бюджетів місцевого самоврядування у 2017 році.

Згідно з ухваленою постановою, рівень акцизного податку з пального (виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України), що надходитиме до місцевих бюджетів, буде не меншим, ніж у 2016-му році, зауважив на урядовому засіданні Сергій Марченко, заступник Міністра фінансів.

У чому суть?

Постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 96» затверджено:

  • частки для зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2017 року;
  • нарахування за даними декларацій сум акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі пального за 2016 рік.

Постановою також передбачено механізм компенсації бюджетам місцевого самоврядування недонадходжень у 2017 році акцизного податку з пального порівняно з фактичними нарахуваннями роздрібного акцизу з пального на відповідній території у 2016 році.

Що далі?

Ці зміни, які передбачає постанова, сприятимуть належному фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів у 2017 році.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити