Fitch підвищило рейтинг України до рівня «В-». Прогноз стабільний

11/14/16

11 листопада 2016 року міжнародне агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземний та національній валютах до рівня «В-» з «СCC».

Рейтинги довгострокових випусків пріоритетних незабезпечених українських облігацій України в іноземний та національній валютах підвищено до рівня «В-» з «СCC» та рейтинг короткострокових випусків пріоритетних незабезпечених українських облігацій України в іноземний та національній валютах підвищено до рівня «В» з «С».

Прогноз стабільний.

Підвищено граничне значення країни до рівня "В-" з «ССС» і короткострокові РДЕ в іноземний та національній валютах підвищено до рівня «В» з «С».

Що це дає?

Тепер ми зможемо залучати фінансування на більш вигідних умовах на глобальних ринках та швидше розвиватись. Це стосується, як держави, так і бізнесу.

«Рейтинги - це те, на що реально дивляться інвестори. Знаю це з власного досвіду, коли я працював інвестором в Нью-Йорку та Лондоні. Саме тому ми приділяємо цьому так багато часу та уваги. Адже інвестиції - це запорука росту економіки, нові робочі місця та вищі зарплати», - зазначив з цього приводу Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити