15-17 листопада 2016р. у Києві пройшов черговий фаховий семінар «Наближення України до акцизного права ЄС. Оподаткування алкоголю. Впровадження права ЄС в національне право»

11/23/16

15-17 листопада 2016р. у Києві пройшов черговий фаховий семінар «Наближення України до акцизного права ЄС. Оподаткування алкоголю. Впровадження права ЄС в національне право». Учасники відмітили високу якість доповідей, гарний зворотній зв’язок та високу компетентність експертів. Є висока потреба у подальших семінарах із цього напрямку.

Семінар провели німецькі експерти Аня Перлеберг та Денніс Нерінг на запрошення проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини. Експерти працюють у німецькому Міністерстві Фінансів та Федеральній митниці.

За три дні практичний семінар зібрав представників Міністерства фінансів України, Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, Державної фіскальної служби України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Академії фінансового менеджменту при Мінфіні, Асоціації «Укрводка» та Асоціації «Укрпиво».

Семінар охопив наступні питання:
• Наближення України до акцизного права ЄС;
• Основні положення оподаткування алкоголю в праві ЄС (особливо пиво);
• Впровадження правових розпоряджень ЄС з оподаткування пива в національне право;
• Впровадження права ЄС в національне право (на прикладі пива) – оподаткування, імпорт та торгівля через відправлення поштою, відображення національного права, введення в тему «право перевірки», огляд загального національного права, податкова зовнішня перевірка, законодавча база, заходи податкового нагляду.

Довідково:

Проект «Підтримка реформи управління державними фінансами» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.GIZ підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити