11 липня відбулась зустріч Міністра фінансів Олександра Данилюка з технічною місією МВФ

7/12/16

11 липня відбулась зустріч Міністра фінансів Олександра Данилюка з технічною місією МВФ.

Темою обговорення був стан впровадження реформи ДФС.

Делегація податково-бюджетного департаменту МВФ прибула до України для проведення незалежної оцінки реформи Державної фіскальної служби та розробки рекомендацій.

Під час зустрічі сторони обговорили впровадження розроблених Мінфіном ключових показників ефективності (КРІ), які відображають очікування бізнесу від структурних змін в ДФС. Також було розглянуто скорочення зайвих функцій та неефективного штату ДФС, в першу чергу звільнення допоміжного персоналу в регіонах та використання вивільнених коштів для підвищення зарплат.

«Ми представили наш план реформи ДФС і наші пріоритети та обговорили його впровадження з МВФ. Час переводити процес на конкретні дії та результати, які будуть відчутні бізнесу», - зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Для зменшення зловживань в ДФС Міністерство фінансів займається розробкою додаткових інструментів захисту прав платників податків. Наразі також плануєтьсяспростити процес подання апеляцій до одного рівня оскарження.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити