Global Capital: Минулорічне повернення України на зовнішні ринки - найкраща транзакція 2017 року в регіоні Центральна та Східна Європа, Близький Схід та Африка.

1/30/18

Видання Global Capital, у своєму щорічному огляді (http://bit.ly/2EnObgJ) міжнародних ринків капіталу, визнало повернення України на зовнішні ринки запозичень в вересні минулого року найкращою транзакцією 2017 року в регіоні Центральна та Східна Європа, Близький Схід та Африка.

Минулої осені Україна здійснила розміщення єврооблігацій на $3 млрд. терміном обігу 15 років (https://goo.gl/ZgMeB6). Частина надходжень від даного випуску облігацій використана для викупу/обміну облігацій 2019 і 2020 років погашення. Саме на ці роки припадають основні піки виплат по зовнішньому державному боргу.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк підкреслив важливість минулорічного повернення України на зовнішні ринки запозичень для управління державним боргом.

«Це активна операція, що стала важливим кроком для ефективного управління державним боргом. Вдале розміщення українських євробондів означає, що інвестори довіряють Україні. Але найважливішим є те, що це розміщення є кроком для стабілізації нашої фінансової системи в майбутньому.»

При цьому Заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца відзначив роль злагодженої роботи професіоналів, які працювали над історичною транзакцією.

«Таке визнання особливо приємно враховуючи рекордну кількість розміщень в регіоні в 2017 році на загальну суму біля 200 млрд доларів. Це також привід ще раз подякувати всім командам, що працювали над цією історичною транзакцією. Далі буде.»

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити