Внутрішня реформа Мінфіну

Якісна трансформація Міністерства

Виконання Міністерством фінансів належним чином своїх функцій створює та підтримує оптимальний фінансовий клімат всередині країни, забезпечуючи економічний добробут громадян. Саме тому керівництво Міністерства, спільно з представниками міжнародних організацій та експертами розпочало трансформацію Міністерства. Одним із ключових аспектів транформації Мінфіну є створення Проектного офісу реформ при Міністерстві.

Мета Проектного офісу реформ при Міністерстві фінансів - забезпечити швидке та ефективне впровадження реформ у сфері публічних фінансів, бюджетній, податковій, митній та інших галузях. Робота Офісу забезпечує координаційну, аналітичну і комунікаційну підтримку в процесі впровадження реформ. Це гарантує узгодженість дій усіх зацікавлених у реформах сторін – влади, громадян, міжнародних донорів, експертного середовища та представників бізнесу.Головне завдання Проектного офісу - допомога в координації, розробці, моніторингу виконання і комунікації реформ.

До складу Офісу входять близько 20 постійних співробітників, а також, у залежності від проекту, будуть залучатись науковці та експерти, представники громадських організацій, представники державних органів та органів місцевого самоврядування.

Що це дає?

  • Ріст ефективності внутрішніх процесів Міністерства;
  • Кращу взаємодію з іншими державними органами та громадянами.
Що вже зроблено?  • Провідні фахівці провели аналіз найбільш ресурсномістких процесів Міністерства та розробили рекомендації до модернізації даних процесів;
  • Наразі впроваджуються найкращі світові практики за проектного та процесного управління;
  • Фахівці зробили аналіз щодо відбору кращої системи електронного документообігу.Що далі?
  • Проводитиметься навчання персоналу з проектної діяльності та процесного управління;
  • Фахівці аналізуватимуть інші процеси Міністерства для виявлення можливостей їх покращення та оптимізації;
  • Фахівці робитимуть функціональний аналіз найбільших підрозділів Міністерства з метою пошуку шляхів оптимізації робочих інструментів та поліпшення ефективного навантаження.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити