МАРКАРОВА Оксана Сергіївна

Міністр фінансів України

Оксана Маркарова працює в Міністерстві фінансів України з березня 2015 року.

До квітня 2016 року вона обіймала посаду заступника Міністра - керівника апарату Міністерства фінансів України, відповідала за реформування системи управління державними фінансами і була співавторкою успішної програми макроекономічної стабілізації в Україні.

За ініціативи О.Маркарової Міністерство створило найбільший портал відкритих даних у секторі публічних фінансів єДата.

29 квітня 2016 р. Маркарову було призначено на посаду Першого заступника Міністра фінансів України, а 8 серпня 2016 року - урядовим уповноваженим з питань інвестицій. На цій посаді вона запустила роботу UkraineInvest – Офісу залучення та сприяння інвестиціям та низку ініціатив із підтримки поточних інвесторів та залучення нових інвестицій в Україну.

До переходу на державну службу О.Маркарова 12 років очолювала Інвестиційну групу ІТТ в якості Голови правління – Президента ПрАТ ІК ІТТ-Інвест.

З 1998 по 1999 рік та з 2001 по 2003 рік Оксана займала посади Радника з економічної політики та Менеджера з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (тепер в управлінні Horizon Capital), а в 2000 році проходила практику в Світовому банку в Сполучених Штатах, працюючи в групі банків та фінансових ринків регіону Європи та Центральної Азії.

До того вона працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Chemonics Intl. Inc. в рамках проекту «Українська аграрна товарна біржа».

О.Маркарова отримала ступінь магістра з екології у Києво-Могилянській Академії та ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі в Університеті Індіани (Блумінгтон/США).

Оксана Маркарова є членом Дорадчої Ради Національного університету Києво-Могилянська Академія, входить в Коло Друзів Українського католицького університету та є членом Міжнародної організації молодих президентів (YPO). Має професійну ліцензію з торгівлі цінними паперами, управління активами.

7 червня 2018 р. на позачерговому засіданні Кабмін поклав на Першого заступника Міністра О.Маркарову виконання обов'язків Міністра фінансів України.

22 листопада 2018 року Верховна Рада підтримала призначення в. о. Міністра фінансів Оксану Маркарову на посаду Міністра фінансів України.

Е-Декларація

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити