ДЖИГИР Юрій Анатолійович

Заступник Міністра фінансів України

Юрій Джигир навчався у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», який закінчив у 1999 році, здобувши подвійний ступінь: бакалавра заспеціальністю «Економіка» та бакалавра за спеціальністю «Політологія».

Навчання на магістерському рівні продовжив у Сиракузькому університеті у США (школа громадянства та публічної політики Максвела), завершивши його у 2001 році зі ступенем магістра економіки за спеціалізацією «Державні фінанси».

Протягом 2001 – 2018 рр. у складі низки проектів міжнародного розвитку здійснював розробку та експертну підтримку реформ державних фінансів та фінансування програм соціального сектору в Україні, а також в Киргизстані, Таджикистані, Казахстані, Косово та країнах Східної Азії та Океанії.

Протягом 2015-2018 рр. працював позаштатним радником Міністра фінансів України, надаючи підтримку у сфері фіскальної децентралізації та фінансування охорони здоров’я, а протягом 2016 – 2018 рр. - позаштатним радником в.о. Міністра охорони здоров’я України, працюючи над розробкою та запровадженням реформи фінансування охорони здоров’я в Україні.З 26 липня 2018 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

Вільно володіє англійською мовою.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити