БУЦА Юрій Богданович

Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом

Юрій Буца отримав економічну освіту в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», де здобув ступінь бакалавра (2005 р.) та у Центрально-Європейському університеті в Будапешті, де отримав ступінь магістра у 2008 році.

Одразу після завершення навчання у Могилянці почав працювати у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку. А після повернення з Угорщини у 2008 році обійняв посаду заступника директора Представництва Варшавської фондової біржі, де займався питаннями залучення капіталу для українських компаній.

З 2010 року Юрій Буца працював координатором у Координаційному центрі економічних реформ, де супроводжував розробку законодавства щодо вдосконалення корпоративного управління в акціонерних товариствах, впровадження нових інструментів на фінансовому ринку, удосконалення функціонування банківського сектору та покращення бізнес-клімату.

З 2015 року Юрій Буца обіймав посаду Члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, де зокрема займався питаннями корпоративного управління та корпоративних фінансів, імплементації директив ЄС в українське законодавство та удосконалення функціонування інструментів фондового ринку.

З 5 травня 2016 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції.

26 липня Юрія Буцу за рішенням Кабінету міністрів було звільнено з посади Заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції та призначено на посаду Урядового уповноваженого з питань управління державним боргом.

Володіє англійською та польською мовами.

Е-Декларація

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити