КОНТАКТИ

Повідомити про корупційне правопорушення

 

Міністерство фінансів України співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи – працівника Мінфіну та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції в Мінфіні в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

 

Повідомлення про порушення вимог цього Закону можу бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).


Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
Інформація про структурний підрозділ, до якого можна повідомити про вчинення працівниками Міністерства фінансів корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

 

Найменування уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції:  Відділ запобігання корупції.

 

Посада

П.І.Б.

Телефон зовнішній

Начальник Відділу запобігання корупції

Калашнік Володимир Олегович

277-55-89

Головний спеціаліст

Зелінська Оксана Василівна

206-57-76

Головний спеціаліст

ПАЛЮХ Олександр Миколайович

201-56-58

Головний спеціаліст

ПРОЦЕНКО Ірина Юріївна

206-57-76

 

Телефони працюють: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п’ятниця з 09.00 до 16.45.

 

Субота, неділя — вихідні дні.
Поштова адреса: 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11.

 

Електронна адреса:  anti-corruption@minfin.gov.ua

 

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити